نوار آب بندی خودرو

 

نوارهاي لاستيکي آب بندي، صرف نظر از محل کاربرد، بایستی مانعی بین دو محیط بوده و علاوه بر ممانعت از نفوذ آب و گردو خاک به عنوان عايق صوتی و جذب ضربات بکار گرفته می شوند. نوار ها لاستيکي استفاده شده در صنعت خودرو شامل انواع نوارهای لاستیکي دور در، دور شیشه، دور صندوق، آبگير کنار شیشه، آبرو کنار سقف، نگهدارنده شیشه و ... می باشد.

اين محصولات شامل نوارهاي لاستيکي، نوارهاي لاستيکي فلز دار، نوارهاي اسفنجي و نوارهاي لاستيکي فلوک دار می باشد.  

 

نوارهاي لاستيکي با توجه به خواص لاستيک از جمله مقاومت به شرايط محيطي مختلف و ازن، کاربردهاي متنوعي را در صنايع مختلف به خود اختصاص داده است. مهمترين اين کاربردها شامل آب‏ بندي، درزگير و لرزش گير مي باشد. اين محصولات در صنعت خودرو سازي براي بخش هاي مختلف مثل دور در، دور شيشه، دور صندوق و ... با کاربرد اصلي آب‏ بندي بکار گرفته مي شوند. در صنعت ساختمان در بخش در و پنجره معمولا" از نوارهاي لاستيکي به عنوان درزگير، گردگير، ضربه گير و لرزش گير استفاده مي شود. مهمترين کاربرد لاستيک­هاي سنتزي در ساخت انواع تاير اتومبيل، کاميون و هواپيما ، ساخت کفش ، تسمه و نوارهاي نقاله مصنوعات ابرشکل ، روکش کابل و سيم ، لوله­ ها و وسايل لاستيکي و انواع سيستم هاي آب بندي است. همچنين از اين ماده ارزشمند در صنايع پالايش شيميايي ، رنگسازي، چرم مصنوعي، پوشش نخ و پارچه ، نوارهاي لاستيکي ، پوشش مخازن ولوله ­ها، لاستيک­هاي ضربه گير و صداگير، ساخت قطعات مکانيکي و واشرهاي مسطح و مدور و بي شمار صنايع ديگر استفاده مي­شود. 

نوارهاي لاستيکي آب بندي، صرف نظر از محل کاربرد، بایستی مانعی بین دو محیط بوده و علاوه بر ممانعت از نفوذ آب و گردو خاک به عنوان عايق صوتی و جذب ضربات بکار گرفته می شوند. در صنعت خودرو در بخش های مختلف استفاده می شود اين محصولات شامل انواع نوارهاي لاستیکي دور در، دور شیشه، دور صندوق، آبگير کنار شیشه، آبرو کنار سقف، نگهدارنده شیشه و ... می باشد.

اين محصولات شامل نوارهاي لاستیکي، نوارهاي لاستیکي فلز دار، نوارهاي اسفنجي و نوارهای لاستیکي فلوک دار می باشد.  

درخواست اطلاعات تکمیلی 

 

گالری

تماس با ما

مشهد 

شهرک صنعتی توس - فاز2

تلفن: 35413200 51 98+

واحد بازرگانی:

تلفن: 35413200 51 98+

فکس: 35410522 51 98+

 

JoomShaper